kosmetologia

Browsing Tag

Temat Aktualności

Precz z krostami!

Zaskórniki otwarte, zaskórniki zamknięte, plamy, kaszaki, prosaki, grudki, guzki, pęcherzyki, bąble… To jedynie przykładowe zmiany, które mogą pojawić się na naszej skórze, nie tylko w obrębie twarzy, ale również na całym ciele. Krosty mogą pojawić się u każdego niezależnie od płci czy wieku. Czy zauważyliście u siebie nieestetycznie wyglądające zmiany skórne, które spędzają Wam sen z powiek? Uwaga! Samo oczyszczanie skóry może nie pomóc! W jaki sposób powstają krosty? W jaki sposób radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Z przyjemnością pomogę Wam uporać się z tym uciążliwym problemem. Zapraszam do lektury!

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

Brak komentarzy

Temat Uncategorized

Wiecznie młodym być!

Zwykło się mawiać, że mamy tyle lat, na ile się czujemy! Wiek metrykalny i fizjologiczny często nie idą jednak w parze. Choć starzenie się jest naturalnym i prawidłowym procesem fizjologicznym niejednokrotnie trudno nam pogodzić się z jego oznakami. W jaki sposób powstają zmarszczki? W jaki sposób sobie z nimi radzić? Z przyjemnością pomogę Wam w zatrzymaniu nieubłaganego czasu. Cofnijmy wskazówki naszego zegara biologicznego!

Starzenie się jest jednym z nieuniknionych procesów fizjologicznych zachodzących w naszym organizmie. Jest to proces złożony uwarunkowany przez czynniki genetyczne oraz czynniki środowiskowe. Skóra jest dobrym modelem odzwierciedlającym proces starzenia się. Jedną z podstawowych oznak starzenia się skóry są zmarszczki. Zmarszczki pojawiają …

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

Brak komentarzy