W 1998 roku rozpoczęłam przygodę z zawodem kosmetologa. Miałam dużo szczęścia ponieważ

Czerpałam wiedzę i doświadczenie  od cenionych  specjalistów   z dziedziny kosmetologii, podologii i dermatologii. Mam tu na myśli dr. Teresę Geyer, prof. dr. Macieja Koselaka, prof. dr. Kamilę Padlewską.  Zaczynałam od kursów, szkoleń, studium kosmetologicznego,  praktyk , staży aż do  studiów wyższych z Podologii  gdzie zdobyłam wiedzę medyczno leczniczą na wydziale nauk o zdrowiu na temat patologicznych zmian oraz  leczniczych zabiegów w obrębie stóp. Obroniłam się  pisząc na temat  ,,Kosmetyków antyagein pochodzenia roślinnego’’

Przez  lata pracując we własnych gabinetach zdobywałam wiedzę oraz praktyczne umiejętności  z zakresu kosmetologii pielegnacyjnej ,estetycznej i leczniczej  twarzy i  ciała, oraz podologi medycznej.

Przez ostatnie 20 lat uczyłam się patrzeć  na człowieka całościowo od strony medycznej, pielęgnacyjnej  i psychologicznej. 

Całościowe podejście pokazało mi potrzebę łączenia mojej praktyki z wiedzą medyczną  i lekarzami różnych specjalizacji.   Z tą myślą stworzyłam markę Podoclinica klinika zdrowia stóp  dzięki której świadczę usługi podologiczne w placówkach medycznych takich jak Oricea, Veritamed, luxmed, luxmed szpital

Łączę diagnostykę pielęgnacyjną i potrzeby zdrowotne w obszarze podologi.

Dlatego tworze programy  szkoleniowe  dla początkujących podologów,  piszę bloga na temat podologi oraz kosmetologi. Napisałam rozdział w książce na temat podstaw podologii dla wydawnictwa lekarskiego PZWL.

Wierzę że człowiek tylko w prawdzie i uczciwości może osiągnąć uzdrowienie. 

Uzdrowienie z którego wynika piękno i radość 

Idea 

Uzdrawianie chorobowych dolegliwości stóp  pacjentów/klientów  oraz poprawa wyglądu i  stanu ich skóry twarzy i  ciała.

Patrzę na człowieka całościowo od strony medycznej, pielęgnacyjnej i psychologicznej . Docieram do prawdy czyli przyczyny dolegliwości z jaką zgłasza się człowiek. Używam do tego moich  umiejętności manualnych, wiedzy oraz intuicji. Widzę jak dzięki mojej pracy i zabiegom ludzie odzyskują zdrowie w obrębie stóp oraz piękniejszą odmłodzoną skórę twarzy i ciała.