Moją przepiękną przygodę z zawodem rozpoczęłam w 1998 roku, zaczynając od kursów, szkoleń, studium, praktyk i staży, przechodząc do studiów wyższych, gdzie zrobiłam specjalizację z Podologi w obszarze kształcenia nauk medycznych i nauk o zdrowiu na kierunku Kosmetologia.

Miałam dużo szczęścia, ponieważ czerpałam swoją wiedzę i doświadczenie od cenionych i znanych specjalistów z dziedziny kosmetologii, podologii i dermatologii. Mam tu na myśli min., mg.Teresę Geyer, prof. dr Macieja Koselaka, prof. dr Kamilę Padlewską. 

Przez ostatnie 20 lat ucząc się i pracując w gabinetach, klinikach zdobywałam wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej twarzy i ciała, oraz podologii leczniczej. Zdobyłam  wiedzę pielęgnacyjną i leczniczą na temat  dolegliwości oraz zabiegów w obrębie stóp, a także rozszerzyłam umiejętności z  kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej  twarzy i ciała. Kolejnym krokiem były studia Magisterskie w WSZBiNoZ na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Menadżer.

Pracując w cenionych Warszawskich klinikach, gabinetach, zdobywałam doświadczenie oraz praktyczne umiejętności z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy oraz ciała, a także  podologii leczniczej. Moje zainteresowania obejmują nie tylko obszar z zakresu pielęgnacji czy zabiegów leczniczych, interesuję się również  sferą  ludzkiej natury, zdrowym stylem życia i rozwojem osobistym. Dlatego potrafię spojrzeć na człowieka od strony leczniczej, pielęgnacyjnej oraz psychologicznej.

Takie holistyczne podejście pokazało mi również, potrzebę łączenia mojej praktyki zawodowej, ze współpracą z lekarzami różnych specjalizacji. Z tą myślą też stworzyłam marki SkinClinica klinika zdrowej i pięknej skóry, BodyClinica klinika zdrowia i relaksu  i PodoClinica Klinika Zdrowia Stóp, aby świadczyć usługi podologiczne we współpracy z lekarzami. Moja miłość do zawodu i skuteczność działania sprawiły również, że mogę pomagać podologicznie Pierwszej Drużyny Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Z czego jestem dumna. Oprócz stacjonarnych zabiegów specjalistycznych wykonuję również Telekonsultacje podologiczne online, gotowe e-recepty zaleceń, tworze indywidualne programy pielęgnacyjne  a także stworzyłam klinikę mobilną MobilnaClinica Zdrowia i piękna aby z usług kosmetologicznych mogły skorzystać również te osoby czy firmy, które cenią swój czas i wolą aby specjalista wyposażony w sprzęt mobilny przyjechał bezpośrednio do nich i wykonał zabieg.

Swoją pracę traktuję, jako dar niesienia pomocy ludziom dlatego, nie ograniczam się do pracy tylko w gabinecie zabiegowym. Dzielę się swoją wiedzą popartą doświadczeniem poprzez pisanie bloga, wystąpienia w TV między innymi w ,,Pytanie na śniadanie,, Dzień dobry TVN, czy w radiu. Jestem przekonana, że dzielenie się swoją specjalistyczną wiedzą z innymi, niesie ze sobą pomoc ludziom, a tym samym dobro a ja wieże, że dobro wraca.  

6869EA4C-A057-4097-9DE0-EB3CCA814AB0

Zaproszenie do TVP2 w Pytaniu na śniadanie, temat: „Domowe sposoby radzenia sobie z wrastającymi paznokciami”

Zaproszenie do TVP 2 w Pytaniu na śniadanie, temat: „Domowe spa”

Zaproszenie do programu TVP 2 ,,Pytanie na śniadanie,, Temat: ,,Czy gabinet kosmetologa jest bezpieczny w dobie coronawirusa?”

Zaproszenie do programu Dzień Dobry TVN temat: „Jak radzić sobie z kaszką na skórze”

Zaproszenie do programu „Dzień Dobry TVN”, odcinek „Urodzinowe Spa dla Filipa Chajzera”

Zaproszenie do radia Fama temat: ,,Wrastające paznokcie i metody radzenia sobie z nimi”

Na wizycie mobilnej u Reprezentacji Polski w piłce nożnej

1998 – 2003

Studium kosmetologiczne i staż u mgr Teresy Geyer w Klinice Terapia Nova w Warszawie.

2012

Studia Wyższe – specjalizacja z Podologii w obszarze Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie ul. Podwale

2020

Studia Wyższe Magisterskie  – na kierunku Kosmetologii ze specjalizacją  Menadżer w WSZBiNoZ  w Łodzi

2002 - 2018

Szkolenia, kursy, warsztaty z kosmetologii twarzy

„Metody Aparaturowe stosowane w profesjonalnej kosmetologii pielęgnacyjnej”, „Zabiegi laserowe stosowane w kosmetologii’’, „Metody zabiegowe i aparaturowe w profilaktyce przeciwstarzeniowe anti-ageing”, „Aparaturowe zabiegi w ujędrnieniu i rewitalizacji skóry”.

2003 - 2018

Szkolenia, kursy, warsztaty z kosmetologii ciała

„Nadmierna tkanka tłuszczowa, cellit, metody usuwania”, „ Masaże stosowane w kosmetologii ciała”, „Metody aparaturowe stosowane we współczesnej kosmetologii ciała”, „Trwałe usuwanie owłosienia metodą laserową.

2008 - 2018

Szkolenia, kursy, warsztaty z podologii leczniczej

„Aplikacja czasowego implantu do korekcji wrastających paznokci”, „Podologia w praktyce”, „Hiperkeratozy charakterystyka, różnicowanie, metody usuwania”, „Produkt schulungen Callusan & Ungunisan’’, „Profilaktyka podologiczna w zespole stopy cukrzycowej’’, „Problemy paznokci spotykane w praktyce podologicznej”, „Laserowe metody usuwania grzybicy paznokci”

2019

Kursy, szkolenia, certyfikaty z zarządzania

„Personal Brending zbuduj silną markę osobistą’’, „Kobieta niezależna”, „Bądź widzialną marką’’.

CERTYFIKATY I DYPLOMY

Ja w przemówieniach

2014

Przygotowanie prezentacji  i wystąpienie dla Studentów Uniwersytetu 3 wieku na zlecenie Domu Kultury Świt na temat: „Zabiegi podologiczne stosowane w gabinecie specjalistycznym”, Warszawa.

2016

Przygotowanie prezentacji i wystąpienie dla BEUTY Forum w Warszawie na zlecenie Footmedica na temat: „Metody rekonstrukcji płytki paznokciowej”.

2017

Przygotowanie prezentacji  i wystąpienie  dla Kerpro na VI spotkaniu Podologia w Praktyce – na zlecenie Footmedica na temat:Przypadki z praktyki podologicznej dotyczące patologii w obrębie płytki paznokciowej” w Warszawie, ul. Chałubińskiego.

2018

Przygotowanie prezentacji i przemówienie dla Marki Shool na zlecenie Kliniki Luxmed na temat „Stopy w centrum uwagi’’, Warszawa, ul. Wołoska.

2019

Przygotowanie prezentacji i przemówienie na BEUTY Forum na zlecenie kliniki Oricea na temat: „Choroby autoimmunologiczne w przebiegu terapii podologicznej”, Warszawa ul. Modlińska.

2019

Przygotowanie prezentacji i przemówienie dla Marki Veet na zlecenie Kliniki Luxmed na temat „Metody usuwania owłosienia”, Warszawa, ul. Wołoska.

KLINIKA CIAŁA

KLINIKA KOSMETOLOGII

KLINIKA PODOLOGII