program pielęgnacyjny kosmetologiczny

program pielęgnacyjny kosmetologiczny

Program pielęgnacyjny kosmetologiczny kierowany, jest do  tych osób które,  chciałyby dowiedzieć się więcej, na temat rodzaju swojej cery oraz sposobu  prawidłowej  pielęgnacji gabinetowej oraz domowej  po to aby uniknąć błędów a tym samym, pozbyć się uciążliwych defektów skórnych.

co otrzymasz w zamian

Co otrzymasz w zamian?

Otrzymasz  rozpisany indywidualny program  pielęgnacyjny  dotyczący twojego konkretnego przypadku skórnego. W zależności z jakim defektem się zgłosisz otrzymasz miedzy innymi informacje na temat:

Przypadkowe przypadki kosmetologiczne, z jakimi zgłaszają się ludzie, prosząc o poradę

przypadkowe przypadki kosmetologiczne, z jakimi zgłaszają się ludzie, prosząc o poradę

Co należy zrobić

Co należy zrobić

Należy wypełnić formularz kontaktowy. Do formularza proszę dołączyć zdjęcie swojej dolegliwości i przesłać wraz z opisem na wskazany adres. Następnie dokonaj płatności. Kosmetolog  skontaktuje  się z tobą.

Koszt programu pielęgnacyjnego 250 

FORMULARZ KONTAKTOWY

formularz kontaktowy  Zdjęcie Proszę o dodanie szczegółowego zdjęcia

  Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
  Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
  Wyrażam zgodę na publikację przesłanych przeze mnie zdjęć.

  moje kliniki

  PODO CLINICA

  MOBILNA CLINICA

  SKIN CLINICA

  BODY CLINICA