kosmetologia

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą zabiegową. Przygotowałam ją specjalnie, dla was. Mam nadzieję, że mnie odwiedzicie i będę mogła udzielić wam indywidualnych konsultacji i zabiegów kosmetologicznych.

W Kosmetologii skupiam się na wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych takich, które według mojego doświadczenia dają widoczne i trwałe efekty poprawy wyglądu skóry twarzy i ciała. 

Spotkajmy się! 

Zapraszam na zabiegi 

współpracuję z:

jakie zabiegi wykonuję

ZABIEGI NA TWARZ

Opis zabiegu:
Zabieg polega na pobieraniu poprzez głowice powietrza z atmosfery, po czym poprzez specjalny filtr, oddziela tlen od innych gazów (azot i dwutlenek węgla), a następnie podaje go pod ciśnieniem większym, niż atmosferyczne.

Działanie:
Głowica nawiewa powietrze na skórę i dotlenienia ją, poprawiając mikrokrążenie.
Czysty tlen podaje się na skórę podczas ciągłego przepływu 5 litrów na minutę wraz z nano-kosmetykami, które zawierają składniki aktywne. Dzięki temu wnikają głębiej oraz działają na określony problem skóry. Stymulują mikrokrążenie w celu osiągnięcia na skórze naturalnych i długoterminowych efektów, które są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zabieg powoduje dotlenienie komórek, przyspieszenie metabolizmu, przyspieszenie procesu detoksykacji, wzmocnienie mechanizmów obronnych skóry, szybki metabolizm wewnątrzkomórkowy.

Wskazania:
Zmarszczki, Wiotka skóra, opadający owal twarzy, utrata napięcia i jędrności skóry, zmarszczki, głębokie blizny, opadające powieki, niwelowanie zaczerwienień i zamykanie naczynek, trądzik, łojotok, rozszerzone pory.

Opis zabiegu:
Zabieg polega na bardzo precyzyjnym i intensywnym nagrzewaniu zarówno naskórka, jak i skóry właściwej dzięki precyzyjnej kontroli głębokości umieszczenia igieł – na poziomie 0,5 – 3,5mm. Urządzenie wykorzystuje zjawisko radiofrekwencji z systemem terapii mikroigłowej. Zabieg może być wykonywany także w okolicach ust oraz w obrębie całej górnej i dolnej powieki, dochodząc aż pod samą linię rzęs.

Działanie:
Podczas zabiegu wywołujemy kontrolowane mikrouszkodzenia wierzchnich warstw skóry, co prowadzi do stymulacji fibroblastów i produkcji nowego kolagenu.

Wskazania:
Wiotka skóra, opadający owal twarzy, utrata napięcia i jędrności skóry, zmarszczki, głębokie blizny, opadające powieki, niwelowanie zaczerwienień i zamykanie naczynek, trądzik, łojotok, rozszerzone pory.

Opis zabiegu:
Urządzenie pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry. Działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł.

Działanie:
Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Bezpośrednio po zabiegu odczuwane jest lekkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Przez kilka dni widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Skóra będzie lekko bolesna i tkliwa. Ten stan jest normalną reakcją organizmu na zabieg, nie wymaga specjalnej troski i ustępuje samoistnie. Mogą wystąpić także krwiaki, jak po każdym nakłuciu skóry. Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu. Reakcja organizmu na zabieg jest zróżnicowana i indywidualna.

Wskazania:
Drobne, płytkie zmarszczki, blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe, skóra zwiotczała, odmładzanie dłoni, wspomaganie terapii wypadania włosów, rozstępy

Opis zabiegu:
Mikrodermabrazja polega na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu powierzchniowych warstw naskórka, bez naruszania struktury skóry właściwej. Wyróżnia się dwa sposoby wykonywania mikrodermabrazji: za pomocą ściernej głowicy diamentowej oraz za pomocą proszku ściernego – korundu (czyli kryształków tlenku glinu).

Działanie:
Podczas mikrodermabrazji usuwane są zazwyczaj górne warstwy naskórka, co zapoczątkowuje wiele korzystnych procesów. W warstwie podstawowej dochodzi do przyspieszania procesów odnowy naskórka w celu odbudowania jego uszkodzonych warstw górnych. Dodatkowo, zabieg pośrednio wpływa na skórę właściwą, powoduje wzmożoną syntezę kolagenu i elastyny. W skórze właściwej zachodzi proces wazodylatacji – rozszerzenia naczyń krwionośnych i lepszego ukrwienia. Dodatkowo, po zabiegu aktywne składniki kosmetyków lepiej wnikają w głąb skóry, co powoduje ich lepsze działanie.

Wskazania do zabiegu:
Nierówności skóry, szorstkości, zrogowacenia, zaskórniki, prosaki, drobne zmarszczki, blizny potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia.

Opis zabiegu:
Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry aktywnych substancji za pomocą urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło, wnikając w głąb tkanki powoduje odprężenie mięśni. Dzięki temu, zwiększa się przepuszczalność błon komórkowych, co umożliwia aplikowanie substancji aktywnych.

Działanie:
W efekcie zabiegu skóra się wygładza, naczynia krwionośne ulegają wzmocnieniu, znikają zmarszczki i cienie pod oczami. Wibracje działają na tkankę , zwiększając skuteczność zabiegów.

Wskazania:
Zabieg sonoforezy znacznie zwiększa efektywność zabiegów kosmetologicznych i jest ich doskonałym dopełnieniem. Można stosować go w celu odświeżenia skóry lub w seriach od 6 do 12 zabiegów.

Opis zabiegu:
Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, podczas którego usuwamy zanieczyszczenia i martwe komórki za pomocą fal ultradźwiękowych. To bezbolesne oczyszczanie skóry, które jest alternatywą dla oczyszczania manualnego.

Działanie:
Kierowane na wilgotną skórę fale ultradźwiękowe wywołują efekt kawitacji, w wyniku której dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia wolnej od bakterii czy nadmiaru łoju warstwy skóry. Po zabiegu skóra jest oczyszczona i odświeżona. Z twarzy znikają zaskórniki, a w wyniku poprawy krążenia, skóra pobudza komórki do naturalnej odnowy.

Wskazania:
Skóra wrażliwa, skóra zanieczyszczona, widoczne wągry ,skóra zmęczona, pozbawiona blasku.

Opis zabiegu:
Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, podczas którego usuwamy zanieczyszczenia i martwe komórki za pomocą fal ultradźwiękowych. To bezbolesne oczyszczanie skóry, które jest alternatywą dla oczyszczania manualnego.

Działanie:
Kierowane na wilgotną skórę fale ultradźwiękowe wywołują efekt kawitacji, w wyniku której dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia wolnej od bakterii czy nadmiaru łoju warstwy skóry. Po zabiegu skóra jest oczyszczona i odświeżona. Z twarzy znikają zaskórniki, a w wyniku poprawy krążenia, skóra pobudza komórki do naturalnej odnowy.

Wskazania:
Skóra wrażliwa, skóra zanieczyszczona, widoczne wągry ,skóra zmęczona, pozbawiona blasku.

Mandelac Peel
To zabieg stosowany do poprawy fotostarzenia skóry, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalnego czy jako przygotowanie skóry do zabiegów laserem frakcyjnym. Po serii zabiegów następuje poprawa wyglądu skóry z zapalnymi krostami, zaskórnikami, trądzikiem grudkowym, zapaleniem mieszków włosowych czy z trądzikiem różowatym.

Mandelac T
To zabieg redukujący cienie i obrzęk pod oczami. Peeling wygładza zmarszczki mimiczne, polecany na zmęczone oczy.

Argipeel
To łagodna forma złuszczania bez podrażnień, bez uczucia swędzenia, szczypania, dzięki której następuje poprawa napięcia skóry, redukcja przebarwień.

Lactipeel
To zabieg o właściwościach rozjaśniających, antyoksydacyjnych (neutralizuje wolne rodniki), zapobiega procesowi tworzenia przebarwień o zminimalizowanym podrażnieniu.

Ferulac
To peeling o właściwościach antyoksydacyjnych, rozjaśnia przebarwienia, zapobiega ich powstawaniu. Stopień złuszczania będzie zależał od zastosowanej mieszanki kwasu (ze złuszczaniem lub bez).

Retises Yellow Peel
To silnie złuszczający zabieg z Retinolem. Przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, rozstępów, rozjaśnia przebarwienia wywołane UV, zmniejsza głębokość zmarszczek już istniejących i poprawia elastyczność skóry. Można go łączyć z innymi zabiegami antiaging, regenerującymi lub depigmentującymi (peelingi chemiczne, laser, IPL).

DNA Recovery Peel
Ten peeling naprawia uszkodzenia powodowane przez słońce, rozświetla, ujednolica koloryt skóry, wygładza, nawilża i redukuje zmarszczki.

Melaspeel K
To zabieg dla skóry z tendencją do łojotokowego zapalenia skóry, aktywnego trądziku czy trądziku różowatego. Normalizuje wydzielanie sebum, działa przeciwtrądzikowo i przeciwhiperpigmentacyjnie.

Salipeel Lic
To peeling o właściwościach złuszczających, przeciwzaskórnikowych, przeciwzapalnych, przeciwświądowych, antybakteryjnych, ściągających, antyseptycznych i przeciwstarzeniowych. Wskazany przy trądziku zapalnym, krostkowym, grudkowo-krostkowym, przy rozszerzonych porach, bliznach potrądzikowych, dla pań w okresie menopauzy.

ZABIEGI NA ciało

Opis zabiegu:
Zabieg umożliwia kształtowanie ciała bez konieczności wykonywania procedur chirurgicznych. Powoduje miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Polega na miejscowej kriolipolizie. Urządzenie chłodzi wybraną okolicę i zamraża komórki tłuszczowe, jednocześnie nie uszkadza skóry, ani nerwów. Pierwsze efekty są widoczne po 5 tygodniach od zabiegu.

Działanie:
Zamrożone do -10°C komórki tłuszczowe ulegają apoptozie. Oznacza to kontrolowaną śmierć komórki tłuszczowej, w efekcie której następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Wskazania:
Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, rękach.

Opis zabiegu:
Stosuje się go w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz efektywnego modelowania sylwetki. Podstawą działania jest wykorzystanie zjawiska kriolipolizy. Podczas zabiegu zimno jest koncentrowane na skupiskach komórek tłuszczowych.

Działanie:
Tłuszcz jest eliminowany i wydalany z organizmu przez układ limfatyczny bez szkody dla innych tkanek. Zabiegi przeprowadzane są dwuetapowo, za pomocą dwóch sond. W pierwszym etapie, w którym lipidy z komórek tłuszczowych zostają rozbite, następuje schłodzenie skóry do temperatury pomiędzy +5 – -5°C. W drugim etapie zabiegu, zastosowanie głowicy emitującej fale akustyczne o starannie dobranej częstotliwości sprawiają, że przyspieszeniu ulega metabolizm komórkowy, a tłuszcz jest efektywniej usuwany z organizmu.

Wskazania:
Eliminowanie miejscowej otyłości w szczególnie trudnych do wymodelowania partiach ciała – uda, pośladki czy brzuch, usuwaniu cellulitu, łącznie z jego najtrudniejszą do wyeliminowania postacią – cellulitem włóknistym, ujędrnianiu tkanki podskórnej i przywracaniu gładkości skóry, modelowaniu sylwetki i zmniejszaniu jej obwodów w poddawanych zabiegowi miejscach.

Opis zabiegu:
Zabieg łączy w sobie trzy metody pracy. Fale radiowe (RF), których działanie powoduje kurczenie się włókien kolagenowych oraz stymuluje syntezę nowego kolagenu i inicjuje proces rozkładu hydrolitycznego triacyloglicerolu (lipolizę). Metodę pulsacyjnego pola elektromagnetycznego (PEMF) wpływającego na tworzenie fibroblastów i formowanie się nowych naczyń włosowatych, dzięki którym poprawia się ukrwienie tkanek. Technologię VariPulseTM z termicznym sprzężeniem zwrotnym w czasie rzeczywistym.

Działanie:
Podczas zabiegu dochodzi do podniesienia temperatury tkanek, a także zdecydowanie poprawia się krążenie i zapewnia skuteczny drenaż limfatyczny.

Wskazania:
Redukcja tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka, wygładzanie zmarszczek w okolicy żuchwy i oczu, eliminacja tkanki tłuszczowej w obszarze biustu i ramion, brzucha, redukcja cellulitu, konturowanie ciała i zmniejszenie obwodu.

Opis zabiegu:
Zabieg polega na mechanicznym masowaniu powierzchni skóry z efektem multi-mikrostymulacji. Dzięki specjalnym głowicom, przeprowadzany masaż jest bardzo szczegółowy i dogłębny, zapewniając aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na cm2 skóry. Pozwala uzyskać bardzo dobre efekty zarówno w sferze pielęgnacji, jak i w medycynie, leczeniu zmian w obszarze tkanki łącznej oraz przywracaniu kondycji skóry i mięśni.

Działanie:
Skuteczność zabiegu wynika z jego dokładności i wysokiej precyzji, dzięki którym każdy milimetr ciała poddawany jest mikrostymulacji. Pomimo dużej ilości impulsów, skóra nie ulega otarciom, ani podrażnieniom, dlatego zabiegi są komfortowe i poza efektami wizualnymi, zapewniają także uczucie zrelaksowania. Masaż próżniowy ma charakter wielowymiarowy i obejmuje nawet najbardziej niedostępne obszary tkanek.

Wskazania:
Redukcja cellulitu i przywracanie elastyczności skóry poprzez eliminowanie podskórnej tkanki tłuszczowej i stymulowanie fibroblastów do odbudowy struktur kolagenu, odpowiadającego za napięcie powierzchniowe skóry. Zabieg zapewniają dużą skuteczność w poprawie wyglądu twarzy – charakter liftingu, ale przyczynia się również do modelowania sylwetki, wygładzania powierzchni ciała, ujędrniania skóry tkanki podskórnej, usuwania głęboko zalegających złogów tłuszczu, stymulowania produkcji elastyny i kolagenu, usuwania drugiego podbródka, wygładzania zmarszczek, poprawy kolorytu skóry i owalu twarzy.

USUWANIE OWŁOSIENIA

Opis zabiegu:
Podczas zabiegu wykorzystywana jest technologia która opiera się na wykorzystaniu trzech różnych długości wiązek laserowych w jednej głowicy. Są to: Aleksandryt – 775nm, Dioda – 810 nm, Nd:Yag – 1064 nm. Dzięki takiemu połączeniu, możemy uzyskać niezwykle wysoką skuteczność zabiegów.

Działanie:
Zabieg polega na usuwaniu na stałe niechcianego owłosienia. Zastosowana w urządzeniu, nowoczesna technologia sprawia, że procedura jest prawie bezbolesna. Zabieg wykonujemy w serii 4-10 zabiegów (im jaśniejsze włosy, tym większa ilość zabiegów).

Wskazania:
Usuwanie owłosienia ze wszystkich części ciała.

efekt "przed" i "po" zabiegach kosmetologicznych

działam kompleksowo

Wywiad

Przeprowadzam szczegółowy wywiad kosmetologiczny w celu ustalenia przyczyny, z jaką się zgłasza, do mnie człowiek. Prowadzę  szczegółową dokumentację pisemną i fotograficzną, następnie przeprowadzam badanie palpacyjne i wzrokowe po to, by zdiagnozować prawidłowo cel wizyty, ustalam plan działania kosmetologicznego  i wypisuję receptę zaleceń.

Terapia zabiegowa

Wykonuję zabieg kosmetologiczny, leczniczy lub pielęgnacyjny w celu usunięcia dolegliwości lub poprawy wyglądu skóry osoby zgłaszającej się do mnie. Używam do tego specjalistycznej aparatury, narzędzi oraz kosmetyków pielęgnacyjnych.

Współpraca z lekarzami

Współpracuję z lekarzami rożnych specjalności po to, by w razie potrzeby konsultować z nimi trudne przypadki moich klientów/pacjentów . Robię to po to, aby każda trafiająca do mnie osoba uzyskała specjalistyczną pomoc.

Sprzedaż kosmetyków pielęgnacyjnych

Dla dobra klientów/pacjentów,  proponuję sprzedaż specjalistycznych preparatów kosmetycznych, które są tak dobrane składem INC, aby w skuteczny sposób pielęgnować skórę oraz radzić sobie z konkretnymi problemami, z jakimi borykają się ludzie.

rekomendacje

Pani Dorota warta polecenia ! Świetne podejście do pacjenta połączone z profesjonalizmem , jestem bardzo zadowolona!

Marta Kwiatkowska

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm, doświadczenie i wiedza w jednej osobie : Najlepsza podolog w Warszawie.

Karolina Kulczyk

Wspaniały podolog i godna podziwu profesjonalistka!!

Kamila Padlewska

Z pewnością godna polecenia. Pełen profesjonalizm, bardzo zaangażowana w leczenie. Zawsze pomoże!

Maciej Koźlik

Bardzo profesjonalna Pani dla której Zdrowe stopy to najważniejszy cel w pracy !!! Godna polecenia Pani podolog, nie wyobrażam sobie lepszego profesjonalisty. Do każdego klienta i stópki podchodzi z ogromnym zaangażowaniem.

Katarzyna Basiewicz

Ekspert, Fachowiec, Wspaniały Podolog i Kometolog. POLECAM!!!!

Jola Gralewska

Polecam serdecznie. Podolog z powołaniem 👌🏻

Violetta Makarewicz

moje kliniki

PODO CLINICA

MOBILNA CLINICA

SKIN CLINICA

BODY CLINICA